PROGRAMA 2018

Balandžio 13 d., penktadienis, 19:00 val.

Ugnė Martinaitytė [OHMY]
Klaudia Markiewicz [PL]
Akvilė Jančauskaitė & SMOOTH CONFESS

Sandra Straukaitė
Iveta Vecmane [INJ LV]
Rūta Lendraitytė Utalla [INJ]

Morta Nakaitė & Aida Einorė
Federico Cina [IT]
?????

Balandžio 14 d., šeštadienis, 19:00 val.

Lina Gudanavičiūtė
One Wolf [LV]
Diana Paukštytė

Ieva Daugirdaitė
Viktorija Rosenberg & Paulius Leonas [LEONSENBERG]
Laura Daili

?????
Upcycled by LT x Thom Bara
Haervaerk [DK]

PIRKTI BILIETUS

MADOS INFEKCIJA

„Mados infekcija“ – didžiausias Baltijos šalyse mados festivalis, kiekvieną pavasarį vykstantis Vilniaus Šiuolaikinio meno centre.

„Mados infekcija“ visada buvo ir visuomet išliks už originalumą, savitą mąstyseną ir kultūrą, nesustabarėjusį profesionalumą ir meną. Festivalio variklis – idėjos ir fantazija, todėl kaskart vykdami į Šiuolaikinio meno centrą nusiteikite vis naujai patirčiai: „Mados infekcija“ niekada nesikartoja, joje nėra standartų ar klišių. Įspūdinga scenografija ir apšvietimas, iki smulkmenų apgalvotos detalės – per daugelį metų idealų festivalio receptą atradusi profesionalų komanda sukuria visas sąlygas įdomiems ir netikėtiems kolekcijų pristatymams.

Dvi dienas trunkančios „Mados infekcijos“ podiumą dalijasi keliolika kūrėjų. Naujausius darbus festivalyje pristato žinomi šalies dizaineriai, pasaulyje pripažinti mados kūrėjai ir mados pasaulio naujokai. Priešingai nei dauguma mados renginių Vakaruose, „Mados infekcija“ visuomet atvira visiems besidomintiems – profesionalams, mėgėjams, kritikams, smalsiems žiūrovams.

Pirmoji „Mados infekcija“ įvyko 1999 metais. Per šį laiką ji tapo ryškiausiu mados ir kultūros reiškiniu, o festivalio logotipas – kaukolė ir žirklės – yra vienas labiausiai atpažįstamų ženklų.

Festivalio idėjinė vadė – Sandra Straukaitė
Prodiuserė – Renata Mikailionytė

#madosinfekcija